"Наш край" закликає владу перешкодити подорожчанню тепла та гарячої води

Мазурчак закликав уряд провести загальний аудит газового ринку

"Наш край" закликає уряд негайно припинити газовий безлад на місцях та не дозволити порушувати законодавство місцевій владі і газовим монополістам. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак, коментуючи нещодавню угоду на постачання "Київтеплоенерго" газу приватною структурою за завищеною ціною.

За його словами, уряд готує для киян нову газову схему для подальшого підвищення послуг на опалення та гарячу воду.

"Киянам загрожує підвищенням послуг на опалення та гарячу воду через конфлікт, який вже кілька місяців триває між владою Києва та НАК “Нафтогаз”. Доки з'ясовують, хто має оплачувати мільярдні борги попереднього власника, міська влада вирішила закупити газ по 10 200 грн за тисячу кубів, що майже вдвічі дорожче за ціну “Нафтогазу”. "Наш край" закликає уряд негайно припинити газовий безлад на місцях та не дозволити порушувати законодавство місцевій владі і газовим монополістам", – наголосив Олександр Мазурчак.

До того ж, наголосив співголова партії "Наш край", своїм рішенням київська влада створює новий газовий прецедент, який може бути поширений на інші регіони України.

“Всупереч закону міська влада закуповує газ у приватного постачальника за ціною вище, ніж це дозволяє відповідна постанова Кабміну. Як би не наполягали чиновники на тимчасовості рішення, це підстава для підвищення комунальних послуг на опалення та гарячу воду в інших містах”, – упевнений Олександр Мазурчак.

Він закликав уряд провести загальний аудит газового ринку.

“Якщо уряд дозволятиме місцевій владі перекладати мільярдні борги олігархів на громадян, ціна на газ та інші комунальні послуги зросте і без тиску МВФ. "Наш край" вимагає негайно провести публічний аудит газового ринку та собівартості газу, який постачається на підприємства ТКЕ. Влада має попередити штучне подорожчання комунальних послуг. І, найголовніше, уряд має знизити ціну на газ, спрямувавши на потреби людей та ТКЕ паливо українського видобутку”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, 1 серпня під час прес-брифінгу на ТЕЦ-5 заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив, що міська влада уклала договір з приватною компанією УНБ на постачання газу за ціною 10 200 гривень за тисячу кубометрів для потреб комунального підприємства "Київтеплоенерго".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів