"Наш край" заявляє про тиск з боку влади: На Донеччині звільнили завуча через її суперечку з головою РДА

"Наш край" заявив про те, що буде оскаржувати наказ про звільнення з роботи Світлани Дядюшевої

В Олександрівській ОТГ Донецької області звільнили завуча школи і кандидата в депутати від партії "Наш край", яка не дозволила голові РДА робити агітацію у приміщенні школи. Про це повідомляє обласний осередок партії.

Як зазначають партійці, завуч школи в селі Мирна Долина Світлана Дядюшева під час батьківських зборів зробила зауваження голові РДА через його агітацію за "свого" кандидата.

"Світлана Дядюшева, яка балотується до ради ОТГ від "Нашого краю", пропрацювала у школі 32 роки. Після того як вона не дозволила голові РДА агітувати на батьківських зборах за провладного кандидата, її викликав директор і попросив підписати наказ про звільнення. Ми вважаємо цей випадок тиском на опозиційну партію", - йдеться в заяві "Нашого краю".

У партії нагадали, що агітацію в приміщенні школи заборонено і що керівник району грубо порушував закон.

"Сьогодні влада розуміє, що втрачає підтримку серед людей. Вибори в ОТГ довели, що люди довіряють новим політичним силам. "Наш край" за результатами виборів у ОТГ сьогодні входить до п’ятірки партій з найбільшим рівнем довіри. Тому влада намагається будь-якими методами усунути конкурентів", - йдеться в заяві партії.

"Наш край" заявив про те, що буде оскаржувати наказ про звільнення з роботи Світлани Дядюшевої.

Нагадаємо, 29 квітня в 40 ОТГ України відбудуться вибори депутатів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів