"Наш край": Заборона святкування Дня Перемоги – це штучний розкол суспільства

"Перемога дала нам можливість народитися і жити вільними людьми. Цими днями ми вшановуватимемо незабутній подвиг українського народу та його вагомий внесок у перемогу над нацизмом", - вважає Мазурчак

Партія "Наш край" виступає за право українців святкувати День Перемоги та проти штучного розколу суспільства. Про це заявив сьогодні співголова партії Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що українці мають беззаперечне право відзначати 9 травня День Перемоги.

"Попри ініціативу деяких політиків, які намагаються заборонити українцям святкувати їхні свята, партія "Наш край" за святкування Дня Перемоги, який в Україні святкують 9 травня. Поряд з ним можна відзначати День пам’яті та примирення 8 травня. Будь-які спроби політиків заборонити відзначати День Перемоги лише штучно розколюють суспільство", – переконаний Олександр Мазурчак.

Він зазначив,  що українці не повинні відмовлятись від свого вагомого внеску в перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

"9 травня – День Перемоги наших дідусів та бабусь над нацизмом. Вони звільнили нашу землю від німецьких загарбників. Перемога дала нам можливість народитися та жити вільними людьми. Цими днями ми будемо вшановувати незабутній подвиг українського народу та його вагомий внесок у перемогу над нацизмом. "Наш край" відстоюватимете право громадян святкувати День Перемоги", – наголосив Олександр Мазурчак.

Він додав, що держава має гарантувати безпеку громадян на масових заходах упродовж цих днів.

"Безумовний обов’язок державної влади – гарантувати безпеку українців під час відзначення Дня Перемоги", – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно очільник Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович висловив думку, що в Україні необхідно перенести вихідний день із 9 травня на 8 травня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів