"Наш край": Через масове захворювання на кір та провалену вакцинацію Супрун має піти у відставку

За словами Мазурчака, через провалену вакцинацію з початку року в Україні на кір захворіло майже 14 тис. людей

Уряд має відправити в. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун у відставку за провалену вакцинацію – на кір з початку року захворіло втричі більше людей, ніж за весь 2017-й. Про це заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

За його словами, через провал вакцинації з початку року в Україні на кір захворіло майже 14 тис. людей.

"З початку року на кір захворіло 13 883 українців – понад 5,6 тис. дорослих та 8,2 тис. дітей. Це втричі більше, ніж за весь 2017-й. Шестеро дітей і двоє дорослих померло. МОЗ постійно звітує про збільшення кількості щеплених українців, а хворих на кір стає усе більше. Уряд має негайно вжити протиепідемічних заходів для запобігання подальшому поширення кору в країні та, через неспроможність зупинити епідемію, відправити у відставку Супрун”, – переконаний Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що ще минулого року "Наш край" попереджав про недостатню кількість вакцини та її повільну доставку в Україну.

"Протягом 2017 року на кір захворіло 4 782 осіб. Але Міністерство охорони здоров’я практично нічого не зробило для виправлення ситуації та повністю провалило кампанію з вакцинації українців”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Співголова "Нашого краю" додав, що особливо загрозливою ця ситуація виглядає напередодні літніх канікул.

“Непокоїть, що кількість хворих на кір зростає перед початком літніх канікул. Це загрожує поширенням хвороби саме серед дітей, які відпочиватимуть у дитячих таборах”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, за оперативними даними Центру громадського здоров’я з початку року на кір захворіло 13 883 українці – 5 603 дорослих і 8 280 дітей. За цей час від ускладнень померло восьмеро людей: шестеро дітей та двоє дорослих.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів