Нардеп від Донецької обл. Дмитро Лубинець: Ніякої торгівлі в ОРДЛО і в Криму корпорація "АТБ" не веде

Лубинець розповів, що прямі збитки корпорації "АТБ" від окупації бойовиками Донбасу, за його інформацією, склали понад 7 млрд гривень

Член фракції БПП Дмитро Лубинець, який в парламенті представляє 60-й виборчий округ з центром у місті Волноваха Донецької області, заявив в ефірі одного з українських телеканалів, що немає жодних підстав звинувачувати корпорацію "АТБ" в порушенні українського законодавства, у веденні бізнесу на території ОРДЛО і в окупованому Криму.

"Я - мажоритарник з півдня Донецької області, у мене, на жаль, 30% виборчого округу - окупована. Але у мене є можливість отримувати інформацію з окупованої частини. І в даний час я чітко можу сказати, що ті магазини компанії АТБ, які залишилися на окупованій частині Донецької області, вони не перебувають ні фактично, ні юридично під управлінням нашої української компанії АТБ", - поділився інформацією Дмитро Лубинець.

Лубинець розповів журналістам про те, що ще в кінці минулого року звернувся з офіційними депутатськими запитами до ГПУ, СБУ та ДФС з проханням підтвердити або спростувати інформацію, яку поширювали ініціатори закону про так звану "націоналізацію" мережі "АТБ", які стверджували, що компанія нібито торгує в ОРДЛО і Криму. На всі запити була однозначна негативна відповідь від всіх контролюючих органів.

"На всі свої звернення я отримав досить відповідей для того, щоб чітко стверджувати, що в діяльності компанії АТБ ніяких ознак, пов'язаних з кримінальною діяльністю, з підтримкою сепаратистів на окупованій частині Донецької та Луганської областей та в Криму не знайдено. Всі ці відповіді я отримав, вважаю їх достатньо обґрунтованими, і прямо можу сказати, що компанія АТБ цим не займається", - висловив переконання Дмитро Лубинець.

Лубинець одночасно розповів, що прямі збитки корпорації "АТБ" від окупації бойовиками Донбасу, за його інформацією, склали понад 7 млрд гривень.

"Я знаю, що 152 магазини були втрачені компанією. Одні - так сказати "націоналізували" бойовики, інші - просто розграбували. Був розграбований дуже великий сучасний логістичний центр, який був побудований всього за два роки до початку війни в Донецьку. Наскільки я знаю, за словами фахівців, компанія АТБ зазнала близько 7 млрд гривень прямих втрат", - повідомив нардеп.

Представник президентської фракції у Верховній Раді також нагадав про те, що з самого початку війни в Донбасі корпорація "АТБ" була і залишається одним з головних спонсорів українського війська і добровольчих батальйонів. Підтвердженням цього є численні подяки від ветеранів АТО, від керівників добробатів, а також від народних депутатів.

"Я навіть не здогадувався, наскільки велику підтримку компанія АТБ надавала ветеранам АТО, військовим частинам українським. До мене підійшов мій колега Андрій Денисенко, він - мажоритарник з Дніпропетровської області, і наші округи практично межують один з одним. Я цю людину дуже поважаю, тому що в 14-му році він особисто робив дуже багато для того, щоб моя рідна Волноваха не була захоплена бойовиками.

Він сказав: "Коли ми зверталися з 14-го по 17-й рік до компанії АТБ за будь-якою допомогою, то ні разу відмови ми не отримали. Навпаки - отримали дуже багато: і кошти, і просто харчові продукти для наших бійців". Я особисто знаю, що "Правий сектор", український Добровольчий корпус офіційно висловили подяку компанії АТБ, і особисто Дмитро Ярош її підписав", - розповів в прямому ефірі народний депутат, який представляє в парламенті 60-й мажоритарний округ Донецької області.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів