НАЗК внесло припис Омеляну

Припис міністру інфраструктури внесено стосовно в. о. директора державного підприємства "Морський торговельний порт Усть-Дунайськ" Володимира Швидченка

пресс-служба Мининфраструктуры

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну щодо в. о. директора державного підприємства "Морський торговельний порт Усть-Дунайськ" Володимира Швидченка. Про це повідомляє прес-служба НАЗК. 

Національне агентство встановило, що Швидченко, перебуваючи на посаді директора, а потім в.о. директора держпідприємства, мав потенційний конфлікт інтересів, обумовлений особистою майновою зацікавленістю у виконанні договорів про надання послуг з використання цим підприємством його власного автомобільного транспорту.

"Незмінний обсяг службових повноважень керівника підприємства, безперервне користування підприємством послугами з використання автотранспорту Володимира Швидченка (протягом трьох років) вказують на тривалий характер такого конфлікту інтересів", - відзначають в агентстві.

Крім того, встановлено, що в. о. директора державного підприємства не поінформував керівництво Мінінфраструктури про наявність конфлікту інтересів, спричиненого особистою майновою зацікавленістю.

Згідно з розпорядженням, НАЗК вимагає провести службове розслідування та розглянути питання притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Раніше НАЗК винесло припис Омеляну за порушення антикорупційного закону.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів