Напередодні 14 жовтня поліція посилить охорону релігійних споруд, – Фацевич

Правоохоронці обіцяють дати відсіч провокаціям і не допустити релігійної ворожнечі і самозахоплень храмів

Патрульна поліція України / Facebook

Напередодні 14 жовтня, коли українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День створення Української повстанскьої армії і День захисника України, поліція наблизить наряди до релігійних споруд. Таке доручення дав структурним і територіальним підрозділам Національної поліції заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, повідомляє прес-служба відомства

"Необхідно наблизити наряди до всіх культових споруд, зорієнтувати на це групи швидкого реагування, патрульну поліцію, поліцію особливого призначення і звертати увагу на всі культові споруди без виключення, без приналежності до конфесій", – зазначив Фацевич.

Необхідність посилити охорону церков і храмів викликана тим, щоб не допустити можливих порушень публічного порядку і безпеки громадян, які братимуть участь у святкуванні Дня захисника України або релігійних відправах з нагоди релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Новини за темою: Порошенко: Томос та автокефалія – це питання нашої незалежності та національної безпеки

За словами Фацевича, напередодні святкування Дня захисника України та Покрови у поліції відбудеться низка нарад щодо забезпечення правопорядку під час відзначення цих свят. Зокрема, така нарада відбудеться і в столичній поліції. Ці заходи мають на меті скоординувати дії підрозділів поліції у сфері забезпечення порядку та безпеки громадян під час свят.

"Є ряд нагальних питань, які маємо взяти на контроль і відпрацювати на повну силу і віддачу, щоб не допустити якихось провокацій, порушень публічної безпеки та порядку", – заявив заступник глави Нацполіції.

І доручив керівникам територіальних підрозділів забезпечити належну охорону правопорядку біля культових споруд, щоб не допустити можливих сутичок і конфліктів на релігійному ґрунті. Насамперед - захоплення або блокування церковних об’єктів.

Найближчим часом керівники обласних підрозділів поліції мають провести спільні наради з представниками релігійних конфесій за участі органів влади. На цих нарадах поліція має сприяти вирішенню спірних питань, пов’язаних з культовими спорудами, аби попередити виникнення конфліктних ситуацій.

"Виховні бесіди", щоб попередити злочини і провокації, поліція запланувала і з керівниками політичних партій, громадських організацій і молодіжних рухів.

12 жовтня очільник МВС Арсен Аваков зустрівся з представниками УПЦ Київського і Московського патріархатів і пообіцяв не допустити релігійної ворожнечі і самозахоплень храмів.

Новини за темою: Богу Богове, а кесарю – кесареве: Чому питання Томосу показало, що держава займається не своїми справами

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів