Напад на Михайлика: поліція розглядає три можливі версії

У поліції відкинули дві з п'яти можливих версій нападу

Олег Михайлик Думская

Поліція розглядає три основні версії нападу на одеського громадського діяча Олега Михайлика. Про це повідомив начальник поліції Одеській області Дмитро Головін, передає "Громадське".

Головін заявив, що у поліції є три версії нападу: громадська діяльність Михайлика, його діяльність у зв'язку з будівництвом ЖК "Золотий берег", конфлікт підприємців і влади навколо права на земельну ділянку одного з ринків Одеси.

Також він підтвердив, що за активістом дійсно велося спостереження, але подробиць Головін не розповів.

Крім того, глава поліції Одеси не виключає, що до замаху може бути причетний із трьох підозрюваних - Торніке Нагладзе, який ніби має групу інвалідності.

"Це він зараз на візку. За нашою інформацією, він і ще двоє підозрюваних були причетні до низки кримінальних злочинів, яких саме - поки сказати не можу. Але навіть те, що він на візку не заважало йому діяти щодо спільного умислу з іншими підозрюваними", - заявив Головін.

Також у поліції не виключили, що підозрювані могли брати участь у нападах інших активістів, або "працювати на загальних замовників".

Нагадаємо, у одеського громадського діяча, голову міської організації партії "Сила людей" Олега Михайлика стріляли ввечері 22 вересня. Він отримав поранення плеча та грудної клітини.

27 вересня Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід для підозрюваних у замаху Михайлика громадян Грузії Торніке Нагладзе, Лаші Герасіна і Манучара Варшанідзе. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів