Найкращою відповіддю спробам переписати історію стала участь українців у заходах 9 травня, - Медведчук

Facebook Виктора Медведчука

Найкращою відповіддю спробам переписати історію стала участь українців у заходах 9 травня, незважаючи на всі можливі провокації. Таку заяву лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука опублікувала його прес-служба на офіційній сторінці в Facebook.

"День Перемоги — 9 Травня — для українців наповнений особливим змістом і символізмом. Це незаперечний факт", - впевнений політик. Він зазначає, що четвертий рік суспільство схиляють до ідеї про відзначення 8 травня.

"Українці залишаються тверді у своїх переконаннях. Як повідомляє Нацполіція, у заходах, присвячених Дню Перемоги, взяло участь 460 тис. чоловік. І це тільки офіційні дані", - підкреслив він, зазначивши проведення заходів у всіх регіонах країни.

Медведчук вказав на погрози і провокації, які відбулися в Україні 9 травня: "Спроби націоналістів зірвати урочисті заходи (як це було в Сумах та Києві), чергове блокування радикалами "Інтера" і навіть спроби підпалити будівлю телеканалу", підкресливши, що це не завадило відсвяткувати День перемоги.

"І це найкраща відповідь вятровичам і їм подібним — всім тим, хто намагається переписати історію, знецінивши в очах українців подвиг воїнів-визволителів і велике свято Перемоги", - написав він.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів