Найбільший світлодіодний прапор України засяяв на стінах Дніпропетровської ОДА, - Резніченко

Монтували сяючий прапор близько тижня

Днепропетровская ОГА

День прапора та День Незалежності України Дніпропетровська ОДА вже традиційно відзначає неформально. Стіни адмінбудинку перетворилися на велетенський синьо-жовтий прапор. Створили його за допомогою світлодіодних ламп. Масштабним патріотичним проектом вже зацікавилася Книга рекордів України. Про це повідомив керівник області Валентин Резніченко.

"Дніпропетровська ОДА вже стала символом боротьби з російською агресією, символом волонтерства, світу та інновацій. Більше року ламаємо стереотипи. Більше року впроваджуємо реформи. Центр допомоги бійцям АТО, Prozorro, iGov, децентралізація. Це далеко не повний перелік всіх проектів, які стартували в Дніпропетровській області і поширилися на інші регіони країни. І тільки наша ОДА сяє кольорами українського прапора, який видно вночі з висоти пташиного польоту. Це наш подарунок країні до її 25-річчя", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Резніченко.

Монтували сяючий прапор близько тижня. Його довжина понад 60 метрів, ширина - близько 30 метрів. Для того, щоб засвітилася вся будівля ОДА, на фасаді встановили 110 прожекторів з 2328 світлодіодами. Така кількість світлодіодів претендує на рекорд. Книга рекордів України вже зацікавилася найбільшим світлодіодним прапором країни.

"Проект дуже цікавий для нас. Проте були деякі технологічні особливості. Жовтих світлодіодів у природі не існує. А будівля має сяяти синьо-жовтим кольором. Вихід із ситуації знайшли - застосували світлодіоди бурштинового і зеленого кольорів. Вони разом дали жовтий колір", - розповідає керівник підрядної організації Євген Логінов.

Підсвічування будівлі ОДА виконано за останніми енергозберігаючими технологіями. Всі світлодіоди споживають електроенергії не більше звичайного електричного обігрівача або бойлера. Ні копійки бюджетних грошей на проект не витратили. Всі роботи виконані за приватні гроші.

Дніпропетровська ОДА перетворюється на гігантський прапор щовечора з 20.00. В залежності від пори року може змінюватися. Підсвічування будуть умикати разом із зовнішнім освітленням вулиці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів