Над ще одним складом Міноборони виявили безпілотник

Охорона складів пально-мастильних матеріалів помітила наближення БПЛА на висоті 300 метрів до забороненої зони

Фото з відкритих джерел

Другий день поспіль Міноборони фіксує польоти безпілотників над своїми складами - інцидент стався 5 листопада. Про це повідомляється на сайті відомства.

Повідомляється, що "5 листопада, о 18:30, поблизу розташування однієї з військових частин Десантно-штурмових військ ЗС України, патрульні з охорони складів паливно-мастильних матеріалів помітили наближення БПЛА на висоті 300 метрів до забороненої зони".

Новини за темою: ДержНС ліквідувала пожежу на артскладах в Ічні

Черговими засобами була посилена охорона військової частини, територію складів перевірили на наявність сторонніх предметів.

Про факт застосування БПЛА поблизу військової частини невідкладно повідомлено підрозділи Служби безпеки України та Національної поліції України.

Новини за темою: На артскладах в Ічні впродовж минулої доби не спостерігалася детонація боєприпасів, пожежу локалізовано, - ДержНС

У разі порушення кордонів забороненої зони, наряд з охорони складів військової частини був готовий знищити БПЛА і затримати осіб, які ним управляли.

Нагадаємо, що минулого разу безпілотник помітили над арсеналом Міноборони 4 листопада. Підрозділом радіоелектронної боротьби були негайно зупинені радіоканали управління БПЛА, що зробило неможливим його подальше використання.

Новини за темою: На артскладах в Ічні не спостерігається детонація боєприпасів, - ДержНС

Нагадаємо, на початку жовтня в Ічнянському районі Чернігівської області виникла пожежа на технічній території шостого арсеналу Міністерства оборони. Опісля цього почали вибухати та розлітатися в різні боки боєприпаси. Відповідальними службами було вирішено евакуювати населення в 16-кілометровій зоні можливого ураження. Це майже 40 населених пунктів - близько 20 тис. осіб. Ліквідація займання розтягнулася не на один тиждень. Правоохоронні органи розглядали три версії виникнення займання. Основна з них - вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи.

Новини за темою: Унаслідок пожеж на артскладах до відповідальності притягнуто 65 осіб, - Полторак

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів