Набув чинності закон про посилення відповідальності за водіння в нетверезому вигляді

Закон був опублікований 26 липня в газеті "Голос України" і 27 липня 2016 року набув чинності

Корреспондент

В Україні набув чинності закон про посилення відповідальності за водіння транспортного засобу в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння.

Закон був опублікований 26 липня в газеті "Голос України" і 27 липня 2016 року вступив в силу.

Згідно із законом, водіння транспортних засобів у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння або під впливом лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в такому стані, а також відмова водія пройти огляд на предмет його стану тягнуть за собою накладення штрафу на водія в розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 10,2 тис. грн, позбавлення права керування транспортним засобом протягом року замість 3,4 тис. грн.

У разі ж повторного такого порушення штраф складе вже 1200 неоподатковуваних мінімумів, або 20,4 тис грн, а також водія позбавлять права керування транспортним засобом на 3 роки.

На третій раз штраф складе 2400 неоподатковуваних мінімумів, або 40,8 тис. грн.

Нагадаємо, останнім резонансним випадком стало ДТП 3 липня, коли чиновник "Укрзалізниці" Іван Федорко, будучи в нетверезому стані за кермом Audi Q7, врізався в автомобіль фотокореспондента Макса Левіна, в якому перебували його син і дружина. У лобовому зіткненні серйозно постраждали дружина і син Левіна, з численними переломами їх доставили в лікарню. У дитини забій головного мозку. Федорко було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 286 КК України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів