НАБУ почало розслідування щодо можливих зловживань голови ФФУ Павелка

Розслідування стосується можливих зловживань при виділенні коштів на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям

Волынские новости

Детективи Національного антикорупційного бюро почали розслідувати можливе зловживання чиновників при виділенні бюджетних коштів та закупівлю послуг з будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ на сторінці в Facebook.

"У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи НАБУ почали розслідування за фактами, викладеними у зверненнях громадських організацій та публікаціях преси, про можливі зловживання посадових осіб законодавчої і виконавчої гілок влади, підслідних НАБУ, при виділенні коштів і закупівлі за рахунок державного бюджету робіт і послуг з будівництва футбольних полів зі штучним покриттям", - сказано в ньому.

Розпочато кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією - ст. 366-1 ("Декларування недостовірної інформації"), ч. 3 ст. 368-2 ("Незаконне збагачення"), ч. 2 ст. 364 ("Зловживання владою або службовим становищем") Кримінального кодексу.

З метою встановлення об'єктивних фактів і збору доказів проводиться досудове розслідування.

Як повідомляє "Громадське" з посиланням на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, розслідування стосується зокрема Андрія Павелка.

Раніше телепроект журналістських розслідувань BIHUS.info повідомляв, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прописало у вимогах для закупівлі штучної трави норми, під які в Україні підходить тільки ТОВ "ФФУ Продакшн". Крім цього, у розслідуванні повідомляється, що ціна трави від "ФФУ Продакшн" на 3-4 євро за кв. м дорожче, ніж у фірм-конкурентів, які свою продукцію постачають до України з-за кордону.

Також наприкінці минулого року ЗМІ повідомляли, що менш ніж за місяць "ФФУ Продакшн" виграла велику частину з 300 тендерів із закупівлі штучних футбольних полів, що проводилися без відкритих аукціонів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів