На заводі "Артем" запустили дільницю для виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів

За словами Порошенка, вже найближчим часом Україна буде готова поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік

Петро Порошенко на запуску дільниці з виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів на заводі "Артем" у Києві Twitter Петра Порошенка

У Києві на заводі "Артем" запустили нову дільницю із виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів для артилерійської установки "Гіацинт". На церемонії відкриття був присутній президент Петро Порошенко, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Президент заявив, що вдалося не лише відновити виготовлення боєприпасів для ЗСУ, а й зробити їх більш точними та ефективними.

Новини за темою: "Боги війни": У штабі ООС показали, як тренуються українські артилеристи (відео)

"Вже найближчим часом ми готові поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік", - заявив Порошенко.

За словами Порошенка, для запуску виготовлення боєприпасів у 2016 р. РНБО розробила цільову програму, також для цього потрібне було нове обладнання, якого Україні у 2014 році фізично не продавали.

"Але я можу наголосити, що був настільки низький рівень довіри до України, настільки нерукопотискайною була українська влада, що ніхто нам не довіряв і ніхто обладнання не поставляв", - заявив Порошенко.

Раніше повідомлялося, що українські артилеристи провели навчання неподалік адміністративного кордону з анексованим Кримом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів