На західному кордоні утворилися черги на пунктах пропуску "Шегині", а також "Краківець" та "Грушів", - ДПСУ

На "Рава-Руській" скупчення автівок не спостерігається

Госпогранслужба

На заході України черги на кордоні спостерігаються на пунктах пропуску "Шегині", "Краківець" та "Грушів", на "Рава-Руській" немає скупчення транспорту. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі "112 Україна".

"Зараз не тільки "Шегині", а й по іншим пунктам пропуску на західному кордоні відмічається скупчення транспортних засобів. Що стосується пункту пропуску "Шегині", через вихід з ладу промислового електропостачання, була відключена можливість здійснювати оформлення певний час. Одразу наші співробітники підключили дизель-генератор для того, щоб відновити роботу пункту пропуску. На даний час рух дещо уповільнений через даний пункт пропуску", - розповіли у ДПСУ.

Станом майже на 14:30 на пункті пропуску "Шегині" близько 170 автівок стояли у черзі на виїзд з України.

"Найближчі - це "Краківець" 150 автомобілів, "Грушів" 100, на "Рава-Руській" на даний момент черга відсутня. В повній мірі дизель-генератор, я думаю, зможе запрацювати лише за годину, але він не дає того струму, який необхідний для повної роботи пункту пропуску", - сказав Андрій Демченко.

Новини за темою: ДПСУ посилить охорону кордону з Європейським Союзом у Закарпатській області

Як повідомлялося раніше, на пункті пропуску "Шегині" рух транспорту уповільнено через вихід з ладу трансформаторної підстанції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів