На відбірковому етапі учасники кастингу шоу "Кандидат" презентували власні законопроекти

У кастингу взяли участь сто українців у віці від 18 років

У серпні цього року стартує найдорожчий, за інформацією ЗМІ, телевізійний соціально-політичний проект "Кандидат", а учасники вже пройшли відбірковий етап кастингу, на якому презентували власні законопроекти, повідомляє телеканал "112 Україна".

Відомі і імена ведучих – це Нестор Шуфрич і Вадим Рабінович, і головний приз – навчання у Стенфордському університеті і прохідне місце на парламентських виборах у списку партії "За життя".

"Це не буде шоу. Це реальний експеримент, адже людина, яка виграє, реально впливатиме на життя в цій країні. Деякі люди мене вразили, і я радий, що в Україні є сміливі, які не бояться і хочуть щось міняти", - розповів Нестор Шуфрич про те, як пройшов відбірковий етап.

Одні учасники зосередилися на окремих, наприклад антикорупційних, ініціативах, як підприємець Олена Мошковец, інші підійшли до питання реформування країни більш комплексно.

"Одним конкретним законопроектом дуже складно щось змінити. Тому потрібні системні зміни. Тому у мене буде поправка до Конституції, не скажу яка. Хто буде дивитися - дізнається обов'язково", - розповіла про свій проект ведуча авторської програми на Youtube-каналі Олеся Медведєва.

У кастингу взяли участь сто українців у віці від 18 років. Від студентів, блогерів і рок-музикантів до журналістів, громадських діячів та представників місцевого самоврядування. Проект дає шанс стати народним депутатом всім, хто захоплюється політикою.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів