На танкері "Механік Погодін" перебуває 12 осіб, у них є вода, їжа і ліки

Москалькова додала, що до моряків поки немає ні адміністративних, ні кримінальних претензій. Суд з приводу арешту танкера і майна, що знаходиться на ньому, пройде в понеділок

Фото з відкритих джерел

Моряки російського танкера "Механік Погодін", затриманого в Херсоні, не залишали судно. Про це агенству ТАСС повідомила уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова.

"У мене відбулася повторна телефонна розмова з уповноваженим Верховної ради України [з прав людини]. На моє прохання Людмила Денисова з'ясувала, що на борту танкера перебувають 12 російських моряків, які не сходили на берег. У них є продукти, вода та медикаменти", - сказала вона.

Москалькова додала, що до моряків поки немає ні адміністративних, ні кримінальних претензій. Суд з приводу арешту танкера і майна, що знаходиться на ньому, пройде в понеділок, додала омбудсмен.

За її інформацією, з російським консулом моряки не зустрічалися. В разі виникнення питань чи проблем, вони зможуть звернутися до російського або українського омбудсменів, сказала вона, підкресливши, що ситуацію з дотриманням прав членів екіпажу - громадян Росії - тримає на постійному контролі.

Нагадаємо, Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова попросила українську колегу Людмилу Денисову з'ясувати подробиці можливого арешту в Херсоні російського судна "Механік Погодін".

Раніше повідомлялося, що в Херсонський порт зайшло судно російської компанії, яка перебуває під санкціями Ради національної безпеки і оборони України. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів