На сцені Національного театру опери і балету України вперше показали "Лебедине озеро" у виконанні двох світових зірок

На сцені Національного театру опери і балету України вперше показали "Лебедине озеро" у виконанні двох зірок світового балету – Анни-Софії Шеллер, прими-балерини New York city ballet і San Francisco ballet та прем’єра балету, заслежного артиста України Олександра Стоянова.

"У мене багато емоцій, тому що це вперше я виконую "Лебедине озеро". Я дуже рада, що саме тут. Я із захопленням танцюю в цій ролі, тому що це була моя мрія", - поділилася власними емоціями Анна-Софія Шеллер.

Для Олександра Стоянова це також був цікавий досвід: "Вона дуже міцна, технічна, своєрідна, для мене це дуже цікаво. Наша українська школа вважається дуже сильною, тому сюди і хочуть прилітати балерини, артисти балету танцювати в нашому театрі, тому що він вважається одним з п'ятьох, напевно, найсильніших у світі".

Відомий меценат Людмила Русаліна та торгова марка "Статус" вкотре підтримали визначну культурну подію за участі топ-зірок світу - перлину балетного мистецтва "Лебедине озеро".

"Я сама з дитинства займалася балетом, і ці чудові ноти "Лебединого озера" Чайковського з малих років звучать у мене в душі. Тому коли з'явилася нагода підтримати балет Чайковського і у такому складі світових зірок, безумовно, я із задоволенням взяла участь у цьому", - пояснила меценат Людмила Русаліна.

"Лебедине озеро" - найбільший світовий балет, який понад сто років зберігає свою першість в серцях глядачів. Саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів