Львівський сміття, фото з архіву
facebook.com/sharayevsky
На звалищі під Борисполем незаконно вивантажують львівське сміття. Про це повідомляє сайт "Рух Борисполя".

Повідомлення про те, що дві вантажівки незаконно вивантажують сміття на звалищі під Борисполем, надійшла до поліції 18 листопада 2016 р. близько 09:00.

Після спілкування з водієм вантажівки стало відомо, що сміття привезли з львівського сміттєзвалища. Однак працівник Бориспільського комунального господарства розповів, що не отримував ніяких вказівок з цього приводу.

На місце викликали співробітників відділу благоустрою Бориспільської міської ради та слідчо-оперативну групу Бориспільського відділу поліції.

Нагадаємо, раніше в Сумській області поліцейські виявили дві вантажівки з нелегально ввезеним сміттям зі Львова. Крім того, львівське сміття знайшли в лісі у Волинській області. Також приблизно 20 т львівського сміття виявили в Хмельницькій обл.

Як відомо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся по допомогу до свого київського колеги Віталія Кличка. Той, зі свого боку, ініціював рішення щодо спалювання частини львівського сміття столичним заводом "Енергія". Мер столиці заявив, що спалювання частини сміття зі Львова не чинить негативного впливу на екологічну ситуацію в Києві. 1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львова у зв'язку з початком планових ремонтних робіт на сміттєспалювальному заводі "Енергія".

Новини за темою: У Рівненській області знову знайшли львівське сміття