На сайті президента зареєстровано понад 3,8 тис. петицій, три з них набрали 25 тис. підписів, - АП

Відвідуваність сайту зі стартом сервісу петицій зросла у 4 рази

Заступник глави АП Дмитро Шимків Пресс-служба президента

Електронну петицію про право громадян на захист, яка була опублікована на сайті президента України та першою набрала 25 тис. підписів, необхідних для прийняття її до розгляду, бачили майже 262 тис. унікальних інтернет-користувачів. Про це в ході брифінгу заявив заступник глави Адміністрації президента України (АПУ) Дмитро Шимків, повідомляє прес-служба АПУ.

За його словами, станом на 09:00 вівторка, 8 вересня, на сайті президента було зареєстровано 3810 петицій. При цьому відвідуваність сайту зі стартом сервісу петицій зросла у 4 рази.

Новини за темою: Петиція про призначення Саакашвілі прем'єр-міністром набрала понад 25 тис. підписів

Шимків зазначив, що найбільше відвідувачів сайту - з Києва (34%), Харкова (7%), Львова (6%), Одеси (4%).

Як повідомив заступник глави АП, станом на сьогодні три петиції набрали необхідну для розгляду президентом кількість підписів (25 тис.). Це петиції про 1) право громадян на захист, 2) скасування розмитнення та акцизного податку на імпорт автомобілів та 3) призначення Міхеїла Саакашвілі прем'єр-міністром України.

"Ми реагуємо на відгуки користувачів щодо покращення роботи сайту петиції та оперативно їх опрацьовуємо", - підкреслив Шимків.

Новини за темою: В АП пообіцяли протягом 10 днів відреагувати на петицію про вільне володіння зброєю

Нагадаємо, петиція про право громадян на захист закликає президента Петра Порошенка законодавчо врегулювати право громадян України на володіння вогнепальною зброєю.

"Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту: "Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла і власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав та свобод у разі узурпації влади, посягання на конституційний лад, суверенітет і територіальну цілісність України", - йдеться в петиції.

Вона була подана громадською організацією "Всеукраїнська асоціація власників зброї" та має назву "Законодавчо затвердити право громадян України на захист".

Раніше Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої президенту України, та дав старт роботі відповідного сайту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів