На російському кінофестивалі "Кінотавр" закликали звільнити Сенцова

Також на церемонії оголошення переможців фестивалю, що завершився в Сочі, вимагали звільнити і російського режисера Кирила Серебренникова

Олег Сенцов Wall Street Journal

На російському кінофестивалі "Кінотавр" закликали звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова, який в ув'язненні в Росії тримає голодування вже 29-й день.

Така вимога міститься в заяві, яку зачитали голова журі конкурсу Олексій Попогребський і голова журі дебютної секції фестивалю Андрій Плахов, передає Радіо Свобода.

Новини за темою: Сенцов написав листа правозахисникам: Про мене добре піклуються, готують варіанти для збереження здоров'я

Також на церемонії оголошення переможців фестивалю, що завершився в Сочі, вимагали звільнити і російського режисера Кирила Серебренникова.

Кирило Серебренніков перебуває під домашнім арештом з серпня 2017 року, коли російські силовики звинуватили режисера в фінансових зловживаннях, які він заперечує і називає "абсурдними". Прихильники художника заявили, що справа проти нього політично мотивовано.

Як повідомлялося, 10 червня в Москві на проспекті Сахарова проходив санкціонований мітинг опозиції "За вільну Росію без репресій і свавілля". На мітингу був развернт великий банер в підтримку Сенцова.

Сенцов, затриманий в Криму в 2014 році і засуджений до 20 років голодує з 14 травня.

Він вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів