На Прикарпатті катастрофічно не вистачає суддів, - Івано-Франківський апеляційний суд

Раніше повідомлялося, що у Яремчанському міському судді немає суддів, тому звернення прийматимуть, але розглядати не будуть

Фото з відкритих джерел

На Прикарпатті катастрофічно не вистачає суддів з осені 2016 року. Про це повідомила спеціаліст зі зв'язків зі ЗМІ Івано-Франківського апеляційного суду Людмила Безусова-Попович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"На Прикарпатті в місцевих загальних судах склалась катастрофічна ситуація із суддівськими кадрами. Дефіцит суддівських кадрів – це найбільша проблема загального судочинства в нашій області. Починаючи із вересня 2016 року велика кількість суддів скористалась своїм правом піти у відставку, маючи належний стаж суддівства. З того часу жодного судді не було призначено", - сказала Безусова-Попович.

За її словами, Яремчанський міськсуд потерпає найбільше. Зокрема, раніше траплялося, що протягом року у ньому не чинилося правосуддя.

Нагадаємо, Яремчанський міський суд припинив розглядати справи через відсутність суддів: у одного завершилося відрядження до м. Яремче, три посади наразі вакантні. Так, канцелярія суду продовжує приймати та реєструвати заяви, позовні заяви, матеріали та клопотання поліції та обвинувальні акти. Проте передати ці матеріали на розгляд суду наразі неможливо через відсутність суддів.

За таких обставин цивільні справи зберігаються у канцелярії суду до призначення суддів, а кримінальні провадження, клопотання слідчих органів та справи про адміністративні правопорушення направляють до апеляційного суду Івано-Франківської області для вирішення питання розгляду їх в інших судах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів