На Одеській митниці затримали понад 60 контейнерів із товаром на 15-20 млн дол., які намагалася розмитнити фіктивна фірма

Слідче управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України затримало 61 контейнер, який намагався розмитнити на Одеській митниці ТОВ "Меллвил". Про це з посиланням на Постанови про визнання майна речовими доказами в рамках кримінального провадження № 32016100110000160, згідно з яким ТОВ "Меллвил" є фіктивним підприємством, повідомляє "Комсомольська правда".

Фіктивність підприємства підтвердила його офіційний директор Наталія Бондаренко в ході допиту в якості свідка. Зокрема, вона зазначила, що не підписувала жодних документів від імені підприємства, не користувалася його печаткою, окрім як під час відкриття рахунків, і не переводила кошти через систему "Клієнт-банк".

Незважаючи на це, підприємство займалося оформленням імпортних вантажів в зоні дії Одеської митниці.

У зв'язку з цим старший слідчий з особливо важливих справ Слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС України Антон Замятін постановив визнати 61 контейнер, що завозило підприємство, речовими доказами.

При цьому, за даними джерела в правоохоронних органах, загальна вартість арештованого вантажу становить не менше 15-20 млн дол. Реальним власником вантажу та компанії "Меллвил", пише видання, є співробітник очолюваного Володимиром Бедриківським Департаменту з нагляду за додержанням законів у кримінальному процесі та координації правоохоронної діяльності ГПУ Сергій Сердюк, який також працював у поліції і нібито має тісні зв'язки з СБУ через свого кума.

Також джерело зазначило, що, незважаючи на визнання вантажу речовим доказом у кримінальному провадженні, як мінімум частина контейнерів уже залишила митницю і прибула на промринок "7-й км" під Одесою. Товар з них було відразу ж реалізовано.

Нині за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 ("Фіктивне підприємництво"), ч. 3 ст. 212 ("Ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі") Кримінального кодексу України.

Джерело: Комсомольская правда в Украине

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів