На міжнародній виставці Interzoo бренд Optimeal презентував лінійку харчування для собак Optimeal Privilege

Interzoo - найбільша у світі торгова виставка з догляду за домашніми тваринами

Фото з відкритих джерел

8 травня 2018 року на міжнародній виставці Interzoo у Нюрнбергу (Німеччина) бренд суперпреміального харчування для домашніх тварин Optimeal презентував нову лінійку корму для малих та мініатюрних порід собак Optimeal Privilege.

Interzoo - найбільша у світі торгова виставка з догляду за домашніми тваринами. Вона проводиться раз на два роки у Нюрнбергу (Німеччина) та збирає кращі компанії, що працюють у pet-індустрії. Виставка дозволяє дізнатись про новітні розробки у сфері харчування та догляду за домашніми тваринами. Серед 60-ти країн представником від України другий раз поспіль став бренд Optimeal.

На виставці Optimeal представив різні лінійки харчування для домашніх котів та собак. Особливу увагу відвідувачі звернули на новий тренд - беззернові раціони, а також новинку 2018 року - харчування для малих та мініатюрних порід собак Optimeal Privilege.

Фото з відкритих джерел

Представники бренду переконані: "міцний імунітет - здорова тварина". Адже продукція Optimeal містить унікальній імунний комплекс Immunity Support Mix, що зміцнює імунітет та підтримує здоров'я тварини. До складу комплексу входять: спеціально очищені бета-глюкани, пребіотик нового покоління Actigen, натуральний антиоксидант SubStar ULTRA на основі розмарину, Омега 3 та 6, цинк, біотин, протеїни, овочі та лікарські трави. Всі раціони отримали більш ніж 95% схвальних відгуків та рекомендовані Всеукраїнською Гільдією Ветеринарів.

Піклуючись про здоров'я домашніх улюбленців, бренд запроваджує новітні технології у виробництві. Новий тренд - беззернові раціони - містить ряд переваг. Вони є більш фізіологічними (без глютену), містять від 70 до 100% протеїнів тваринного походження, цільні шматочки креветок або м'яса курки. Ці якості продукції дозволяють виключити негативний вплив на травну систему та є природнім джерелом енергії тварини.

Фото з відкритих джерел

Новинка 2018 року - лінійка Optimeal Privilege, харчування для малих та мініатюрних порід собак, склад якого враховує їхні специфічні потреби. Продукція містить беззернові та гіпоалергенні раціони, виготовлена із оптимальним співвідношенням мікро- та макроелементів, що забезпечує здорове життя тварини. Спеціальна форма гранул спряє очищенню зубів та знижує ризик розвитку зубного каменю.

У листопаді 2017 року в Києві, під егідою Всеукраїнської Гільдії Ветеринарів і компанії Kormotech, була відкрита "Школа Optimeal Expert". Робота Школи спрямована на підвищення професійного рівня фахівців-ветеринарів, кінологів, фелінологів та представників зооринку. Місія Школи полягає у розвитку ветеринарної медицини, кінології та фелінології в Україні з метою покращення якості життя домашніх тварин.

Фото з відкритих джерел

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів