З відкритих джерел

Військова прокуратура затримала в Київській області двох чиновників, які отримали хабара в розмірі 1,3 млн грн за земельні махінації. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко у Facebook.

"Поки дехто скаржиться, що через сніг неможливо доїхати до роботи, військова прокуратура затримала на Київщині "земельних махінаторів" на хабарі в сумі понад мільйон гривень у валізі", - написав він.

Як повідомляється, затримані обіймали посади голови Поліської районної держадміністрації Київської області, його заступника, а також державного кадастрового реєстратора Держгеокадастру в Іванківському районі. Вони вимагали та отримали від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар у розмірі 1,3 млн грн за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок загальною площею понад 300 га в Поліському районі Київської області.

Новини за темою: ГПУ передає справу до суду щодо трьох суддів за спробу дати хабар Холодницькому

"Цікаво, що зазначені земельні ділянки належать або власникам, які офіційно померли і не мають спадкоємців, або особам, щодо місцеперебування яких зараз невідомо", - підкреслив генпрокурор.