На фестивалі православного кіно "Покров" визначили переможців у чотирьох категоріях

На шістнадцятому Міжнародному фестивалі православного кіно "Покров" визначили переможців у чотирьох категоріях: ігрове, документальне, короткометражне і анімаційне кіно переможці отримали пам'ятні і грошові винагороди.

На фестивалі були представлені 70 картин, географія дуже широка – від Азії до Америки, також в учасників не було обмежень за віком.

"Все більше хороших фільмів православного змісту з'являється не тільки на фестивалях, але навіть на телебаченні. І нам вдається з Божою допомогою зібрати найкраще кіно, зняте в різних країнах світу, яке як раз в ці дні радувало київських глядачів", - розповів генеральний директор фестивалю протоієрей Олександр Акулов.

"Це перший фільм, який я сам режисирував. Це дуже великий і важливий фестиваль православного кіно, і ми вирішили послати наш фільм і ця нагорода мені дуже важлива", - поділився своїми враженнями переможець в категорії анімаційного кіно Яків Попов.

Захід користується популярністю, тому що, на думку шанувальників фестивалю, православне кіно завжди буде популярним. Організатори зазначають, що "Покров" - це сімейний фестиваль, і він вже став доброю традицією, яку мають намір продовжувати і в майбутньому.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів