Керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк
daily.rbc.ua

Для допиту колишнього президента України Віктора Януковича 28 листопада можуть встановити відеозв'язок з підозрюваними у розстрілі Майдану екс-"беркутівцями" з Лук'янівського СІЗО. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив начальник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

"Для можливості проведення допиту, наскільки відомо, організовується можливість відеоконференції з СІЗО. Якщо (підозрюваним, - ред.) не вдасться виїхати, то, можливо, через відеоконференцію все ж відбудеться допит", - зазначив він.

При цьому Горбатюк додав, що це ініціатива Святошинського райсуду Києва.

Нагадаємо, 25 листопада в Святошинському суді Києва в режимі відеоконференції був запланований допит Віктора Януковича у справі 5 колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут". Після початку засідання в суді оголосили 20-хвилинну перерву, оскільки підсудних не доставили до суду: кілька десятків людей блокували виїзд екс-"беркутівців" з Лук'янівського СІЗО.

Пізніше суд після перерви прийняв рішення перенести допит Януковича на 28 листопада.

При цьому колишній президент України Віктор Янукович все ж дав прес-конференцію, яка відбулася також у Ростові. Про що говорив на прес-конференції екс-президент, можна почитати за посиланням.