На Донеччині судитимуть трьох посадовців КП "Вода Донбасу", дії яких призвели до загибелі 5-річної дитини

Тіло дитини було знайдено поблизу будинку в ямі з водою, що залишилася після проведення ремонтних робіт

Открытый источник

Прокуратура Донецької області завершила розслідування справи за звинуваченням трьох посадовців КП "Компанія "Вода Донбасу" у загибелі 5-річної дитини з причини службової недбалості. Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

"Красноармійська місцева прокуратура завершила досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві) стосовно трьох посадовців Мирноградського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Від початку бойових дій на Донбасі від мін загинула 21 дитина

Установлено, що у жовтні 2017 року під керівництвом начальника дільниці вказаного підприємства проводився ремонт трубопроводу водопостачання на одній із вулиць міста. По закінченню робіт був складений і підписаний директором підприємства акт виконаних робіт, у якому зокрема зазначалось, що котлован після ремонту трубопроводу засипаний, що фактично не відповідало дійсності.

У свою чергу головний інженер не здійснив покладену на нього функцію щодо загального контролю за виконанням ремонтних робіт на об'єкті.

Новини за темою: У Києві жінка викинула померлу дитину на смітник на другий день після пологів

Нагадаємо, ввечері 16 квітня 2018 року до поліції звернулась мешканка міста Мирноград, яка повідомила про те, що її 5-річна донька пішла гуляти та зникла. До пошуків дівчинки були задіяні співробітники поліції та рятувальники, залучилися і місцеві мешканці. Тіло дитини було знайдено поблизу будинку у ямі з водою, що залишилася після проведення вказаних ремонтних робіт. Причина смерті: механічна асфіксія внаслідок закриття дихальних шляхів водою при утопленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів