Фото з відкритих джерел

На ділянці білорусько-українського кордону встановлені додаткові прикордонні наряди. Дана міра прийнята у зв'язку з тим, що через українсько-білоруський кордон намагався прорватися автомобіль з озброєними людьми, прикордонники були змушені відкрити вогонь, щоб затримати порушників. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

Державна прикордонна служба повідомляє, що сьогодні, 20 березня, від білоруських колег була отримана інформація про спробу прориву через білоруський пункт пропуску "Олександрівка" автомобіля, що, нібито, прямував з України. Державна прикордонна служба відразу почала перевірку наданої інформації, у ході якої було встановлено, що даний автомобіль іноземної реєстрації кордон України ні на в'їзд, ні виїзд - не перетинав. Особи, які, ймовірно, знаходилися в його салоні, протягом тривалого часу теж не слідували через державний кордон.

"В даний час українські та білоруські прикордонники спільно встановлюють усі обставини цієї події і мотиви осіб, які знаходилися в автомобілі. Про результати цієї роботи буде повідомлено додатково", - відзначили в прес-службі.

Також повідомляється, що на ділянці білорусько-українського кордону вже встановлені додаткові прикордонні наряди, посилено контроль за дотриманням режиму в пунктах пропуску та уточнено взаємодію з білоруськими колегами.

Новини за темою: У Львівській області чоловік намагався провезти через державний кордон 10 кг контрабандного бурштину