На Азові відбулися військові навчання з оборони ділянки морського узбережжя

У військових навчаннях взяли участь підрозділи морської піхоти, берегової артилерії, армійська авіація, танкові підрозділи Військово-морських сил України та Сухопутних військ

пресс-служба главы государства

Президент, Верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко в межах робочої поїздки до Запорізької та Донецької областей відвідав військовий полігон, де проінспектував перебіг комплексних тактичних навчань різнорідних військових сил з оборони ділянки морського узбережжя, які покликані перевірити готовність української армії та інших військових формувань до відсічі можливої російської агресії з морського напрямку на Азові. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Після перегляду перебігу навчань Петро Порошенко зазначив, що сьогодні військовики "відпрацювали на тверду "дванадцять", та подякував командуванню й особовому складу підрозділів, як брали участь у навчаннях.

Також президент оглянув перший і другий етап військових навчань - відповідно "Бій за висадження" та "Маневрену оборону".

"У військових навчаннях беруть участь підрозділи морської піхоти, берегової артилерії, армійська авіація, танкові підрозділи Військово-морських сил України та Сухопутних військ. У навчаннях у тісній координації із ЗСУ діють підрозділи Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Загалом у навчаннях беруть участь 600 військовослужбовців та 150 одиниць техніки", - зазначають у прес-службі.

Також наголошується, що метою навчань є відпрацювання реакції української армії та флоту разом з іншими силовими підрозділами на можливе висадження умовного ворожого десанту на узбережжя Азовського моря.

пресс-служба главы государства

Верховний головнокомандувач ЗСУ також узяв участь в оперативній нараді в штабі навчань, де заслухав доповідь начальника Генерального штабу ЗСУ, генерала-армії Віктора Муженка та голови Державної прикордонної служби генерал-полковника Петра Цигикала щодо виконання завдань, визначених рішенням РНБО щодо протидії загрозам у Чорному та Азовському морях.

Нагадаємо, упродовж останніх трьох місяців значно зросла активність Росії в Азовському морі. Росіяни не дозволяють торговим судам, які прямують до українських портів або які виходять з них, безперешкодно проходити через Керченську протоку. У зв'язку з цим президент України доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити заходів, щоб зупинити російські провокації щодо блокування судноплавства в Азовському морі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів