МЗС України: У другу річницю катастрофи MH17 низка країн висловили співчуття сім'ям жертв трагедії

МЗС України: У другу річницю аварії MH17 ряд країн висловили співчуття сім'ям жертв трагедії

Униан

Постійні представники Австралії, Бельгії, Нідерландів, Малайзії та України від імені своїх урядів висловили співчуття сім'ям жертв катастрофи MH17. Про це йдеться в заяві з нагоди другої річниці трагедії, опублікованій на сайті Міністерства закордонних справ України.

"Держави підтвердили свою прихильність прийняти всі ефективні заходи для притягнення до відповідальності винних осіб, відзначаючи важливість цього для запобігання атак на цивільні повітряні судна в майбутньому. Держави знову висловили свої глибокі співчуття сім'ям жертв цієї трагічної події і всім країнам, які постраждали в результаті трагедії", – йдеться в заяві з нагоди річниці.

Також представники країн нагадали про турботу по відношенню до актів насильства, які становлять загрозу безпеки міжнародної цивільної авіації, яку було висловлено в резолюції Ради Безпеки ООН 2166 (2014).

Новини за темою: Мінтранс Малайзії: Попередні висновки криміналістичної експертизи причин аварії MH17 очікуються до кінця року

"Держави також нагадали вимогу Ради Безпеки ООН притягнути до відповідальності винних за цей інцидент і підтвердили свою прихильність досягненню цієї мети, а також нагадали про вимогу Ради Безпеки ООН до всіх країн забезпечити всебічне співробітництво для встановлення відповідальності", – зазначили представники країн.

Крім того, представники Австралії, Бельгії, Нідерландів, Малайзії та України відзначили незалежне технічне розслідування причин збиття літака, проведене Радою з безпеки на транспорті Нідерландів в повній відповідності зі стандартами ІКАО, і її звіт, опублікований 13 жовтня 2015 року. Також вони відзначили кримінальне розслідування, яке проводиться Спільною слідчою групою (JIT).

Новини за темою: У Слідчому комітеті РФ розповіли про зустріч з прокурорами Нідерландів щодо справи MH17

Нагадаємо, літак Boeing 777 компанії Malaysian Airlines, що здійснював рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, 17 липня 2014 р. був збитий над територією Донецької області. На борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.

Новини за темою: Bellingcat в липні опублікує нову доповідь про катастрофу рейсу MH17

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів