Намісник Києво-Печерської лаври розповів, що не проживає в будинку, який обшукала СБУ

Митрополит Павло заявив, що не з'являвся в цьому будинку з 2013 року

З відкритих джерел

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло не проживає в будинку, який сьогодні обшукала Служба безпеки України. Про це він заявив під час свого брифінгу, який транслював "112 Україна".

"Були в будинку, який дійсно числиться на мені, але від 2013 року я там жодного разу не був. У 2014 році цей будинок було розграбовано, було винесено 5 ікон, ящик горілки. Я звертався до міліції, до прокурора, щоб повернути ікони. Ніхто на це не звернув уваги. Сьогодні прийшли і побачили, що там людської ноги не буває, тільки хтось поклав брошуру 2017 року, але я там був тільки у 2013 році", - зазначив митрополит.

Також намісник Києво-Печерської лаври заявив, що сьогодні на нього "чиниться тиск з усіх сторін".

Митрополит також повідомив, що обшуки СБУ проводилися на сільськогосподарському підприємстві Лаври.

"Мене дивує інше: проводять обшуки за такою статтею, але чому йти в господарство? Що, корови - терористки? Вівці? Що шукати там? Я не проти, хай шукають…Там уже була служба прокуратури з Бориспільського району", - додав він.

Нагадаємо, раніше спікер СБУ Олена Гітлянська повідомила, що Служба безпеки України проводить обшук за місцем проживання намісника Києво-Печерської лаври Павла. За її словами, обшук проводиться за місцем проживання Павла, а також у приміщеннях самої Лаври в рамках розслідування справи за фактом розпалювання міжрелігійної ворожнечі за статтею 161 Кримінального кодексу.

Відзначимо, 29 листопада, коментуючи перевірку святинь у Лаврі митрополит Павло заявив: "Не здивуюся, якщо будуть обшуки й утиски".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів