Митнику Ареф'євій, яка втекла від арешту, у ДФС видали довідку про те, що вона не підлягає люстрації, - ЗМІ

Ареф'єва, як зазначено в її останній декларації, призначена начальником відділу митного аудиту Департаменту аудиту Державної фіскальної служби

Колишня заступниця начальника Одеської митниці Лариса Ареф'єва, яку в жовтні 2015 року було затримано на хабарі у 50 тисяч доларів США, тепер працює в Державній фіскальній службі. Про це пишуть "Українські новини".

Ареф'єва, як зазначено в її останній декларації, призначена начальником відділу митного аудиту Департаменту аудиту Державної фіскальної служби, повідомляє журналіст Денис Бігус.

Нагадаємо, що відразу після затримання за підозрою у хабарництві Ареф'євій вдалося втекти від правоохоронців через чорний хід будівлі.

При цьому тодішній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі спочатку привітав затримання Ареф'євої на своїй сторінці в Facebook, однак незабаром видалив свій пост.

Як припустив журналіст Дмитро Гнап, недоторканність Ареф'євої могла бути умовою призначення начальником Одеської митниці Юлії Марушевської, близької до Саакашвілі.

На сайті ДФС дані про арешт або звільнення Ареф'євої так і не з'явилися.

Українські новини

Українські новини

При цьому 16 січня 2016 року ― через три місяці після втечі Ареф'євої ― Департамент персоналу ДФС видав висновок про те, що Ареф'єва не підпадає під дію закону про очищення влади.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів