Миротворча місія ООН на Донбасі може стати твердим гарантом досягнення миру, - Порошенко

Президент висловив сподівання, що миротворча місія ООН допоможе забезпечити надійне закриття кордону неконтрольованої ділянки між Україною і РФ

З відкритих джерел

Президент Петро Порошенко висловив впевненість, що миротворча місія Організації Об'єднаних Націй на Донбасі може стати твердим гарантом досягнення миру. Про це йдеться у повідомленні на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Впевнений в тому, що ця місія може виступати твердим гарантом режиму припинення вогню, роззброєння незаконних збройних формувань, стимулювати виведення російських військ з окупованої території і забезпечити надійне закриття кордону неконтрольованої ділянки між Україною і Росією", - написав президент.

Нагадаємо, що сьогодні, 10 лютого, в Україну з Ліберії почали повертатися миротворці, які перебували там з місією ООН протягом 14 років.

Раніше повідомлялося, що президент України Порошенко покладає надії на те, що миротворча місія ООН на Донбасі розміститься на всій території і перегородить постачання військ і зброї бойовикам. Він також заявляв, що прийнятий Верховною Радою закон про миротворців проголошує ключовим мирний і політико-дипломатичний шлях, незважаючи на те, що він регламентує і військовий аспект.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів