МВС запускає проект "Таємний клієнт", який допоможе перевірити роботу сервісних центрів

У відомстві розповідають, що "таємним клієнтом" може стати кожен охочий

МВД

Міністерство внутрішніх справ запускає проект "Таємний клієнт", який допоможе перевірити роботу сервісних центрів. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зазначається, що протягом 2 років було переформатовано роботу понад 50% сервісних центрів МВС по Україні.

"Наша мета – отримати незаангажовані відгуки як спеціально підготовлених перевіряльників, так і пересічних громадян, аби покращити якість надання послуг", - уточнили в головному сервісному центрі МВС.

У МВС розповідають, що "таємним клієнтом" може стати кожен охочий.

"Під час свого візиту громадянин зможе оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця експертної служби МВС, спеціаліста кол-центру головного сервісного центру МВС. Клієнт також зможе вказати інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки в соціальних мережах", - розповіли у відомстві.

Першими в межах пілотного проекту громадяни зможуть оцінити роботу п’яти сервісних центрів МВС у м. Києві за адресами: пр-т Степана Бандери, 26 В (ТЦ "Метро"); вул. Павла Усенка, 8; Столичне шосе, 104; вул. М. Грінченка, 18; с. Софіївська Борщагівка; вул. Велика Кільцева, 110-А.

Нагадаємо, у вересні під час отримання хабара викрито начальника управління логістики головного сервісного центру МВС України та його посередника. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів