В Україні на Різдво в масових заходах взяло участь близько 4,5 млн осіб, порядок в країні забезпечували 18,5 тис. правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Так, в ніч з 6 на 7 січня в 13 культових спорудах відбулися богослужіння, в яких взяли участь майже 4 млн громадян. Правопорядок вночі забезпечували близько 15 тис. правоохоронців, з яких понад 1,5 тис. - військовослужбовці НГУ.

На Різдво, 7 січня, у державі пройшли більше тисячі масових заходів, у яких взяли участь 500 тис. громадян. В цей день правопорядок забезпечували понад 3,5 тис. правоохоронців.

8 січня в 12 регіонах на території 23 населених пунктів відбулися проміжні вибори депутатів селищних і сільських рад. Правопорушень під час виборчого процесу не зафіксовано.

Так, за словами заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового в період з 6 по 9 січня на території України не допущено грубих порушень громадського порядку та дестабілізації оперативної обстановки.

Під час видеоселекторного наради з участю керівників МВС, Нацполиции, Нацгвардії, Держнс, Держприкордонслужби та Державної міграційної служби, було також відзначено роботу всіх відомств. Разом з тим командувач НГУ Юрій Аллеров запропонував залучати Нацгвардію до охорони громадського порядку в якості комендатури в гірській місцевості - Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківській областях, які сьогодні є дуже популярними місцями активного зимового відпочинку. А перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк повідомив про низку серйозних затримань на кордоні.

"Особовий склад у період свят з певними завданнями впорався, незважаючи на всі виклики, які у нас були", - підсумував Сергій Яровий.

Новини за темою: Порошенко з родиною привітали українців з Різдвом Христовим

Нагадаємо, в ніч з 31 грудня на 1 січня українці відзначали Новий Рік. А в ніч з 6 на 7 січня в Україні про усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви зустрічають Різдво Христове. Ці дні є офіційним державним святом в Україні.

Новини за темою: Президент і прем'єр-міністр України привітали громадян із Різдвом