Музей Пирогова у Вінниці отримав кошти на ребальзамацію хірурга

Пирогова було забальзамовано в 1881 році

Національний музей-садиба Миколи Пирогова у Вінниці отримав кошти на ребальзамацію відомого хірурга. Про це на своїй сторінці у Facebook написав мер Вінниці Сергій Моргунов.

"Кошти державного бюджету на проведення ребальзамації тіла Миколи Івановича Пирогова – уже на рахунках Національного музею-садиби Миколи Пирогова", - написав він.

Новини за темою: У музеї "Пирогово" монтують старовинну церкву, привезену з Чернігівщини

Моргунов зазначив, що виділенню коштів сприяв прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Як я і казав нещодавно в спілкуванні з журналістами, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман був украй схвильований усією тією історією і запевнив, що особисто втрутиться в ситуацію та підтримає музей. І ось бачимо результат", - підкреслив мер.

Новини за темою: Музей в Пирогові просить допомогти знайти нового директора, інакше все "просто розвалиться"

За його словами, ініціативу з ребальзамації відомого хірурга підтримали як органи місцевого управління, так і громадськість.

Микола Пирогов (1810-1881 роки) — видатний хірург, анатом і педагог, створив перший атлас топографічної анатомії людини, засновник військово-польової хірургії, започаткував використання анестезії при оперативних втручаннях, член-кореспондент Петербурзької академії наук, професор, доктор медицини.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів