З відкритих джерел

Прес-служба Центру з контролю і моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України заявила про те, що в Дніпропетровській області кількість хворих на грип та ГРВІ перевищила на 1,4% рівень, при якому починається епідемія. Про це йдеться в повідомленні центру на сторінці в Facebook.

"На звітному тижні зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 1,4% в Дніпропетровській області. Найчастіше хворіли і потребували медичної допомоги в умовах стаціонару діти 0 - 4 років", - уточнюється в повідомленні.

В цілому по Україні інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 499,3 на 100 тис. населення, що ідентично показнику минулого тижня.

Найвищий показник захворюваності зареєстрований у Київській області - 857,4 на 100 тис. населення, найменший у Тернопільській - 227,4. Летальних випадків від грипу на звітному тижні не було.

Раніше повідомлялося, що значно серйозніше в Україні ситуація з захворюванням на кір. Так, станом на 1 листопада в країні на кір захворіла 2 381 людина, а в Одеській області від ускладнень кору померло 2 дітей.