МОЗ рекомендує безкоштовний додаток, де можна перевірити надійність та ціну ліків

За допомогою додатку можна перевірити, чи покриває оплату ваших ліків держава

Щоб захиститися від підробок або завищеної ціни на ліки Міністерство охорони здоров’я рекомендує використовувати додаток "Ліки Контроль" (посилання - http://likicontrol.com.ua/). Про це на своїй сторінці у Facebook написала в.о. міністра Уляна Супрун. За її словами, за допомогою додатку можна перевірити, чи покриває оплату ваших ліків держава.

"У базу даних сервісу входять препарати, що є у програмі "Доступні ліки" (вартість яких повністю або частково оплачує держава, більше тут - http://moz.gov.ua/dostupni-liki) і також у Національному переліку лікарських засобів (препарати від найпоширеніших хвороб, які можна отримати безоплатно в лікарні, більше - https://www.natsperelik.com.ua/)", - розповідає пані Супрун.

Далі вона пояснює, що необхідно ввести у пошук додатку торгову назву чи МНН (міжнародні непатентовані назви ліків, ред.) препарату і, якщо бачите позначку з лого цих програм, - обов'язково скористайтеся і не переплачуйте за ліки!

Що ще можна перевірити у додатку "Ліки Контроль":

- знайти дешевші, проте настільки ж ефективні аналоги ліків;- ознайомитися з офіційними інструкціями застосування препаратів;- перевірити чи не входить ваш препарат до серії ліків, заборонених до продажу;

Відео нижче - коротка відеоінструкція про те, як швидко перевірити ліки в аптеці.

Новини за темою: В Україні запроваджується система ліцензування лікарів, - Супрун

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...