МОЗ рекомендує безкоштовний додаток, де можна перевірити надійність та ціну ліків

За допомогою додатку можна перевірити, чи покриває оплату ваших ліків держава

Фото з відкритих джерел

Щоб захиститися від підробок або завищеної ціни на ліки Міністерство охорони здоров’я рекомендує використовувати додаток "Ліки Контроль" (посилання - http://likicontrol.com.ua/). Про це на своїй сторінці у Facebook написала в.о. міністра Уляна Супрун. За її словами, за допомогою додатку можна перевірити, чи покриває оплату ваших ліків держава.

"У базу даних сервісу входять препарати, що є у програмі "Доступні ліки" (вартість яких повністю або частково оплачує держава, більше тут - http://moz.gov.ua/dostupni-liki) і також у Національному переліку лікарських засобів (препарати від найпоширеніших хвороб, які можна отримати безоплатно в лікарні, більше - https://www.natsperelik.com.ua/)", - розповідає пані Супрун.

Далі вона пояснює, що необхідно ввести у пошук додатку торгову назву чи МНН (міжнародні непатентовані назви ліків, ред.) препарату і, якщо бачите позначку з лого цих програм, - обов'язково скористайтеся і не переплачуйте за ліки!

Що ще можна перевірити у додатку "Ліки Контроль":

- знайти дешевші, проте настільки ж ефективні аналоги ліків;- ознайомитися з офіційними інструкціями застосування препаратів;- перевірити чи не входить ваш препарат до серії ліків, заборонених до продажу;

Відео нижче - коротка відеоінструкція про те, як швидко перевірити ліки в аптеці.

Новини за темою: В Україні запроваджується система ліцензування лікарів, - Супрун

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів