МОЗ про отруєння в Черкасах: Речовину ще не встановлено, здоров'я дітей поза загрозою

Ще троє дітей досі перебуває в обласній лікарні, але їх лікують від супутніх захворювань, які виявили під час обстеження

архівне фото 24tv.ua

У Черкасах 49 дітей і 4 дорослих, яких госпіталізували зі шкільної лінійки, повернулися додому - здоров'я усіх пацієнтів поза загрозою. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

"49 дітей і 4 дорослих, яких госпіталізували зі шкільної лінійки в Черкасах, уже вдома. Ще троє дітей досі перебуває в дитячій обласній лікарні, але їх лікують від супутніх захворювань, які виявили під час обстеження. Ці захворювання жодним чином не пов’язані з отруєнням", - заявили в міністерстві.

Водночас поки що невідомо, якою речовиною отруїлися школярі. 

Новини за темою: Отруєння школярів у Черкасах: Усіх потерпілих виписали з лікарень

"У дітей та дорослих, котрі звернулися до лікувальних закладів міста Черкаси після відвідування шкільних заходів 8 травня, спостерігалась токсична реакція на інгаляційний контакт з невідомою речовиною, що, на щастя, не мало шкідливого впливу на їхнє здоров’я. Встановленням остаточних причин токсичної реакції займаються відповідні органи", - йдеться у повідомленні.

Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України здійснив забір ґрунту, води, повітря в день інциденту. Лабораторні аналізи повітря і ґрунту не показали критичного вмісту жодних сполук, що могли б спричинити таку реакцію організму. Вода та повітря є безпечними за санітарно-гігієнічними показниками.

Як повідомлялося, 8 травня під час лінійки в черкаській школі № 8 діти почали непритомніти. Станом на вечір того самого дня кількість госпіталізованих становила 56, з них 12 перебували у відділенні інтенсивної терапії

Новини за темою: Діти масово втрачали свідомість: Що відомо про отруєння на шкільній лінійці в Черкасах

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що, за попередньою версією, у Черкасах люди отруїлися внаслідок локального розпилення якоїсь речовини.

Причини отруєння дітей у Черкасах досі з'ясовують, слідство вивчає понад п'ять основних факторів отруєння.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів