МОЗ почало безкоштовне вакцинування дорослих від кору

Громадяни, що входять до групи ризику, можуть отримати щеплення у свого сімейного лікаря або за місцем реєстрації

Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я починає кампанію з безкоштовної вакцинації дорослих від кору. Про це повідомила в. о. голови МОЗ Уляна Супрун у Facebook.

"Поступово ми охоплюємо щепленнями проти кору все більше дітей, проте через недостатній рівень вакцинації у попередні роки багато дорослих людей так само вразливі до хвороби. Впродовж 2018 року українці, які є в групах ризику та в їхньому колективі хтось захворів на кір, можуть вакцинуватися безоплатно", - повідомила вона.

Згідно з наданою в. о. міністра інформації, до груп ризику МОЗ віднесло працівників закладів охорони здоров'я, освітніх установ, студентів, співробітників МВС, Міноборони, СБУ, Нацполіції, а також службовців Національної гвардії, ДПСУ та Управління державної охорони.

"Якщо ви серед цих груп ризику, у вашому колективі стався спалах кору та у вас немає щеплення - звертайтеся до свого сімейного лікаря або терапевта. Це може бути фахівець, якого ви обрали під час кампанії “Лікар для кожної сім’ї”, або той, у кого ви поки що лікуєтеся за місцем реєстрації", - уточнила Супрун.

Раніше повідомлялося, що в кінці червня кількість випадків захворювання на кір у країні скоротилася на 26%.

Джерело: Уляна Супрун/Facebook

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів