МОЗ опублікував список українських пляжів, де не рекомендує купатися

МОЗ знайшов на них мікробне забруднення (кишкову паличку)

Міністерство охорони здоров'я України опублікувало список українських пляжів, де не рекомендує купатися. Про це повідомляє прес-служба відомства в Facebook.

"Центр громадського здоров'я Моз України зафіксував мікробне забруднення (лактопозитивные кишкові палички) на 154 українських пляжах за результатами дослідження води 27 липня - 3 серпня", - йдеться в повідомленні.

Наводимо повний список пляжів і рекреаційних зон по областях.

Вінницька обл.:пляжі "Хімік","Гонти", "Центральний", а так само рекреаційні зони в р. Дохно, р. Берладинка, р. Іллінці, р. Гайсин, м Немія, г. Ю. Буг, а так само рекреаційна зона у рятувального поста КП "Хмильниккомунсервис" і "Вишенське озеро".

Волинська обл.: рекреаційна зона (неорганізований відпочинок населення) р. Нововолинськ.

Дніпропетровська обл.: пляж в парку ім Ф. Мершавцева, на ставку території "південний ГЗК", пряж на ставкою по вул. Маршала, пляжі КП "Житловик" і "Дніпровець", а так само дитячий пляж по вул. Паланочная.

Донецька обл.: "Центральний" р. Маріуполь.

Закарпатська обл.: пляж "Берегкочик", на р. Вже за адресами: смт В.березний, р. Перечин, на р. Латориця в Мукачеві на пляжах у парку Перемоги, вул. Валенбергу, районі Монасртыря і по вул. Кільцева.

Житомирська обл.: міські пляжі на р. і р. Случ, рекреаційна зона р. Житомир (р-н Польова), а також "Провалка", "Заріччя",рекреаційна зона на р. Жерев, р. Тетерів, р. Случ, р. Уборть (с. Подлубы), в ставках "Шандора" і "Рафзавода", в ставку з Скрагливка, а також в рекреаційній зоні р. Гнилоп'ять.

Запорізька обл.: громадський пляж "Центральний", "Сонячний" і "Правий берег".

Київська обл.: рекреаційна зона, смт. Гостомель і р. Ірпінь, пляжах на озерах Олесницького, УМБ-17 в Борисполі, озері "Нестерівка", "Княжицький", "Центральний" у Білій церкві, пляжі Обухівської міськради на р. Стугна, також на міських пляжах по вул. Вишнева і р. Українка.

Кіровоградська обл.: міський пляж на р. Інгулець в районі парку ім. Т. Шевченка, Олександрія, р. ІнгулецьПляж "Переможский", район восьмої школи, Олександрія, р. Березівка, с. Звенигородка, в районі Войнівське водосховища, в с. Войнівка Олександрійського району на р. Інгулець, "Андрюшкино яр", Світловодськ, Кременчуцьке водосховище, "Власівський", смт.Власивка, Світловодський міський пляж, "Новомиколаївський пляж", М. Кропивницького, Інгул, Петровський ставок №1, а також у Новомиколаївці.

Луганська обл.:Пляж ставка в р-не ПАТ "Лисичанський склозавод" Пролетар ",  р-н човнової станції р. Лисичанськ, міські пляжі р. Сєвєродонецьк на озерах Паркове і Чисте, також на "Клешня", "Біля озера Кривеньке", також у рекреаційних зонах р. Сватове, з Бабичево, с. Демино-Олександрівка, на міському пляжі р. Старобільськ, а також на пляжі "Центральний", стм. Новопсков, ТОВ "Новопсковский санаторій" Перлина ", стм. Новопсков, СІК Рибьянцивського філії СК "Агрогаз" а також пляжі ВАТ "Укртрансгаз".

У Львівській обл.: на озері "Молодіжне".

У Миколаївській обл.: "Стрілка", "Намивання", "Яхт-клуб", "Прибій", а також на пляжі Коблево-Рибаківська зоні.

У Полтавській обл.: пляжі Київського і подільського р-ну на р. Ворскла, пляж Шевченківського району також на р. Ворскла, "Плесо",  "Затока Барбара", центральному міському пляжі р. Кременчук, на пляжі Воїнів Інтернаціоналістів, також у Котелевському районі і на 1км вище Бєльського мосту на р. Ворска

В Одеській обл.: в рекреаційній зоні затока в центральному та сонячному районах міста.

У Рівненській обл.: пляж на вул. Заводська, "Гідропарк", на вул. Старомильська,  ТОВ "Обароивинвест", с. Обарив Рівненський р-н, міські пляжі  р. Дубровиця і р. Рівне, прибережна смуга озера  с. ВоронкыПрибережна смуга (пляж), с. Володимирець, басейн (штучний став), район Водойму, смт. Гоща,Місце масового відпочинку. у р. Дубно, р. Замчисько., р. Костопіль, пляж м. Радивилова, штучний ставокрічка Слоновка.

В Харківській обл.: дитячий та міської пляжі р. Балаклія, "Олімпія", а  також на міському пляжі р. Красноград і на ставку села Попівка.

У Хмельнийкой обл.: міський пляж м. Старокостянтинів

В Чернігівській обл.: у човнової станції, м. Чернігів, у "Парк-готелю" Чернігів " біля пішохідного мосту, у парку Ялівщина.

В Черкаській обл.: пляжі "Пушскинский" і "Смілянський".

Київ: "Дитячий", "Передмостова слобідка", "Молодіжний", "Золотий", "Венеція", "Центральний", "Веселка"(р. Дніпро),"Веселка" (Березняки, оз. веселка), "Тельбін", "Чорторий", "Вербний", "Пуща-Водиця", "Галерна".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...