Москаль: У Закарпатській області вода пішла на спад, екстремальних ситуацій немає

На даний момент рятувальники працюють над ліквідацією наслідків підтоплення

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в ефірі "112 Україна" 112.ua

У Закарпатській області вода пішла на спад, екстремальних ситуацій немає. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

"Вода пішла на спад. Там таке русло, що лід повертається з Угорщини назад через Тису на Чоп і звідти йде. Угорщина була готова і вона лід почистила. Інша проблема була зі Словаччиною, лід став і почав робити крижану греблю, вода почала повертатися в Ужгород. Там пробили бульдозерами лід (зі Словаччини) і лід пішов разом з водою. Лід вже не може вплинути на підйом річки Уж. В цілому на сьогодні екстремальних ситуацій немає", - повідомив голова ОДА.

Новини за темою: У Закарпатській області через дощі підтоплено 485 домогосподарств

На даний момент рятувальники працюють над ліквідацією наслідків підтоплення.

"Йде ліквідація наслідків. Всі дороги у нас проїзні, протоки води немає. У людей з будинків повідткачували. Є три зруйновані будинки. Людям чи буде компенсація, чи будуть шукати інше житло", - розповів Москаль.

Нагадаємо, раніше голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив про небезпеку підтоплення Ужгорода через те, що льодохід на річці Уж застопорився на території сусідньої Словаччини. Станом на 5 лютого у Виноградівському районі Закарпатської області було підтоплено 385 га сільськогосподарських угідь і 4,3 га присадибних ділянок.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів