Монсеррат Кабальє поховали в Барселоні поруч з батьками

Зазначається, що на похороні співачки були присутні багато відомих артистів та політичних діячів

  • Похорон Монсеррат Кабальє
    Похорон Монсеррат Кабальє El Pais
  • Похорон Монсеррат Кабальє
    Похорон Монсеррат Кабальє El Pais
  • Похорон Монсеррат Кабальє
    Похорон Монсеррат Кабальє El Pais

Оперну співачку Монсеррат Кабальє поховали на кладовищі в Барселоні поруч із батьками. Про це повідомляє AP.

Наголошується, що на похороні були присутні багато відомих артистів та політичних діячів, серед яких королева-консорт Іспанії (1975-2014) Софія та іспанський тенор Хосе Каррерас.

Нагадаємо, Монсеррат Кабальє померла вранці 6 жовтня в лікарні Сан Пау (Барселона, Іспанія), куди її було госпіталізовано в середині вересня в тяжкому стані.

Як наголошується, співачка давно хворіла, останніми роками їй зробили кілька хірургічних втручань, що не давало можливості повернутися на сцену.

Варто зазначити, ще до 80 років Монсеррат Кабальє продовжувала подорожувати світом, даючи концерти з дочкою Монсеррат Марті.

Монсеррат Кабальє, або ж Марія де Монтсеррат Вівіана Консепсьон Кабальє-і-Фольк, народилася 12 квітня 1933 року в Барселоні.

У 1965-му вона була вже відомою іспанською оперною співачкою, а сьогодні її вважають найбільшим сопрано сучасності. Найширший діапазон голосу, неперевершена майстерність і яскравий темперамент діви підкорили головні сцени провідних театрів планети. Вона була лауреатом різноманітних премій, послом миру і послом доброї волі ЮНЕСКО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів