Мобільний зв'язок в ОРДО: Україна в Мінську попросила гарантій безпеки для ремонту 17 об'єктів

Поки що жоден з приладів не полагоджено через відсутність "режиму тиші"

Фото з відкритих джерел

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську вкотре озвучила вимогу гарантій безпеки для ремонту 17 об'єктів для відновлення мобільного зв'язку в ОРДО. Про це повідомила прес-секретар другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

"Українська сторона вимагає гарантій безпеки для відновлення мобільного зв'язку на території ОРДО. Загалом необхідно полагодити 17 об'єктів, проте поки що жоден з приладів не полагоджено через відсутність "режиму тиші", - повідомила Оліфер.

Нагадаємо, 11 січня в "ДНР" заявили, що не працює мобільний зв'язок оператора "Vodafone Україна". Причина збою - пошкодження кабелю, що йде в бік селища Оленівка.

Пізніше зв'язок зник і в "ЛНР". Повідомлялося, що в обід 11 січня відбулося повне припинення обслуговування абонентів оператора зв'язку "Vodafone-Україна" у зв'язку з обривом оптоволоконного кабелю в районі селища Оленівка Донецької області.

У компанії заявляли, що не зможуть відновити зв'язок у "ЛНР", який було відключено внаслідок обриву кабелю, якщо він був обірваний на окупованій території.

У "ДНР" же пригрозили взяти під "зовнішнє управління" мережу "Vodafone-Україна". У СЦКК заявили, що взяли до розгляду звернення компанії "Vodafone-Україна".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів