Міжнародні експерти вважають, що Україна може гарантувати безпеку польотів над Чорним морем

Міжнародні експерти відповідним чином поінформували про це авіаційну владу України

Міжнародні експерти визнали достатніми аргументи України щодо спроможності гарантувати безпеку польотів над Чорним морем. Про це повідомляє прес-служба державного підприємства обслуговування повітряного руху України.

"Міжнародні авіаційні експерти підтвердили відповідність поданого Україною safety case (аналіз безпеки польотів при забезпеченні аеронавігаційного обслуговування у повітряному просторі, який перебуває під відповідальністю України) рекомендаціям міжнародних авіаційних організацій з оцінки та управління ризиками, а також показали повноту і достатність аргументів з безпеки польотів з аеронавігаційного обслуговування та виконання польотів у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, який перебуває під відповідальністю України", - йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, аналіз безпеки польотів при забезпеченні аеронавігаційного обслуговування у повітряному просторі, який перебуває під відповідальністю України (safety case), фахівці "Украероруху" провели спільно з міжнародними авіаційними організаціями та іншими суб'єктами авіаційної діяльності як в Україні, так і за її межами.

"Україна виконала рекомендації міжнародної авіаційної спільноти, спрямовані на відновлення польотів міжнародної цивільної авіації в повітряному просторі України та в міжнародному повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху делегована Україні", - пише прес-служба.

Новини за темою: ЄС допоможе Україні законодавчо врегулювати використання БПЛА, - "Украерорух"

Також уточнюється, що даний етап є важливим у досягненні основної мети: відновлення потоків повітряного руху, досягнення економічної ефективності польотів міжнародної цивільної авіації та уникнення перевантаження повітряного простору країн Чорноморського регіону.

Новини за темою: У ході перевірки "Украероруху" виявлено збитків на суму 62 млн грн, - Гордієнко

"Ми вдячні всім за роботу і сподіваємося, що висока оцінка міжнародних експертів стане першим кроком у поступовому знятті тимчасового обмеження польотів у міжнародному повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху міжнародними договорами покладено на Україну", - інформує відомство.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...