Міжнародна платіжна система "попалася" на співпраці з російською компанією, що перебуває під санкціями

Нацбанк скасував реєстрацію TYME

Фото з відкритих джерел

Співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України викрили міжнародну платіжну систему на співпраці з  російською компанією, яка перебуває під санкціями. Про це йдеться в повідомленні СБУ. 

"Оперативники спецслужби встановили, що одна із заборонених в Україні російських платіжних систем для уникнення дії застосованих до неї обмежень використовує для переказу коштів в Україну можливості партнера – міжнародної платіжної системи “TYME”. Впровадження платіжними системами цього протиправного механізму підтверджено відповідними документальними матеріалами", - йдеться в повідомленні. 

СБУ вже поінформувала Національний банк України про ризики виникнення загроз національній безпеці у зв'язку з такою діяльністю.

Нацбанк скасував реєстрацію міжнародної платіжної системи "TYME".

Зазначено, що співробітники СБУ проводять моніторинг ефективності застосовуваних санкцій, передбачених рішенням Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". 

Нагадаємо, 16 вересня 2015 р. Україна запровадила санкції щодо Росії. Санкції стосуються 388 фізичних осіб - це громадяни Росії, України, представники самопроголошених "республік" на Донбасі, а також громадяни іноземних країн. Санкції передбачають блокування активів, тимчасові обмеження користування майном, що їм належить, запобігання вивезенню капіталів за межі України, а також візові обмеження. Серед російських офіційних осіб, згаданих у списку, - міністр оборони Сергій Шойгу.

Крім того, п'ять працюючих в Україні російських банків - "Сбербанк", "ВТБ", "БМ Банк", "Промінвестбанк" і VS Bank з 23 березня 2017 року перебувають під санкціями - уряд заборонив їм проводити фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, у тому числі материнських структур. Термін дії санкцій закінчувався в березні 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів