Мітингувальники заблокували під'їзди до ПП "Шегині" та "Рава-Руська"

В районі цих пунктів пропуску сповільнено рух транспорту

Мітингувальники заблокували під'їзд до ПП "Рава-Руська" Варта 1

У Львівській області в суботу, 3 лютого, протестувальники заблокували під'їзди до пунктів пропуску "Шегині" та "Рава-Руська". Про це повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби в області в Facebook.

"Перед пунктами пропуску "Шегині - Медика" та "Рава-Руська-Гребенне" тривають протестні акції громадян. Рух транспортних засобів тимчасово сповільнено, періодично здійснюється їх пропуск в обох напрямках", – йдеться в повідомленні.

Разом з цим депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич написав у Facebook, що мітингувальники незадоволені законом про новий порядок перетину кордону. За інформацією Зінкевича, в районі зазначених пунктів пропуску знаходяться близько 20 мітингувальників.

Новини за темою: Мітингувальники заблокували автодорогу на ПП "Рава-Руська"

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін у Податковий кодекс України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році" 8 грудня 2017 року. 30 грудня закон був підписаний президентом Петром Порошенком.

Згідно з положеннями нового закону, кожен українець зможе отримати без сплати додаткового збору не більше трьох посилок в місяць, а вартість кожної з них не повинна перевищувати 150 євро. Починаючи з четвертої посилки, такі відправлення будуть обкладатися податком, митом та акцизним збором.

Розмір мита становитиме 20% від вартості товару. Керівники деяких поштових служб заявили про те, що прийняті Радою рішення обмежити ввезення товарів та посилок з-за кордону є спірними і можуть не принести результату.

Зараз ліміт вартості посилки також становить 150 євро, однак кількість посилок не обмежується.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів