Місцева влада саботує розв'язання проблеми стихійних сміттєзвалищ, - Семерак

За словами глави Мінекології, органи місцевого самоврядування ліквідували лише 17% сміттєзвалищ, про які повідомили громадяни

112.ua

Місцева влада в Україні повністю саботує роботу з розв'язання проблеми стихійних звалищ відходів. Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив у ході "Години запитань до уряду" на засіданні Верховної Ради, яке транслював телеканал "112 Україна".

Він нагадав, що очолюване ним відомство запустило на своєму інтернет-сайті інтерактивний сервіс ecomapa.gov.ua, який дозволяє проводити оперативну інвентаризацію всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, долучивши до цього процесу простих громадян. Глава Мінекології підкреслив, що високоефективно цей сервіс запрацює за умови рівноцінного внеску трьох учасників цього процесу – центральної влади, місцевої влади та громад.

Новини за темою: Семерак: В Україні понад 30 тис. сміттєзвалищ, але ідентифіковано з них лише 6 тисяч

За словами Семерака, за три місяці роботи сервісу було отримано понад 500 звернень громадян про сміттєзвалища, з яких органи місцевого самоврядування ліквідували лише 17%.

"На місцях нам обіцяють, що сміттєзвалища будуть повністю ліквідовані, що ними постійно займаються. Але насправді ми бачимо повний саботаж цієї роботи", - зазначив міністр.

Новини за темою: Взимку в Києві протестують підземні сміттєві контейнери

Раніше повідомлялося про те, що Міністерство екології та природних ресурсів України розпочало інвентаризацію сміттєзвалищ в Україні. Зокрема, була розроблена інтерактивна карта звалищ та полігонів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів