Міськрада Львова спростувала інформацію про підвищення ціни на проїзд у транспорті

Управління транспорту оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожували припиненням транспорту

Фото з відкритих джерел

Міська рада Львова спростувала інформацію про підвищення вартості проїзду в маршрутках до 8 грн - міськрада погоджень на збільшення тарифу не давала. Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, йдеться на сайті відомства.

За його словами, управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують припиненням усього транспорту.

Новини за темою: У Тернополі з 17 листопада на гривню подорожчає проїзд у громадському транспорті

"Міська рада погоджень на збільшення тарифу не давала. Про підвищення тарифу на проїзд в автомобільному транспорті у Львові не йдеться. Управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують припиненням усього транспорту. На сьогодні місто купляє автобуси, збільшує частку перевезень комунальним транспортом. Тариф 5 гривень. Про підвищення не йдеться. Коли буде інша позиція міста, про це повідомимо. Інші повідомлення прошу вважати провокаціями", - заявив Білий.

Новини за темою: У Тернополі скасували скандальне підвищення вартості проїзду в громадському транспорті

Як повідомлялося, управління транспорту Львівської міськради опублікувало на сайті оголошення, що тариф на проїзд у маршрутках буде підвищено до 8 грн. У пояснювальній записці до проекту рішення йдеться про те, що причиною підняття вартості проїзду в маршрутках стало подорожчання пального та автозапчастин, зростання зарплат. Відтак управління транспорту виносить на розгляд виконавчого комітету проект рішення щодо підвищення тарифу на проїзд у маршрутках Львова до 8 грн.

Новини за темою: Оплата проїзду по-новому: Як буде працювати електронний квиток у громадському транспорті Києва

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів